Uydu Sistemleri

Tüm Uydu Sistemleri modellerini uygun fiyatlara taksit imkanı ile elektronikcadde.com'da bulabilirsiniz. 

Uydu Sistemleri Çeşitleri

Gelişen teknoloji birçok farklı ürünle insan yaşamına konfor ve kolaylık sağlamaktadır. Gelişmiş teknoloji ürünleri arasında bulunan uydu sistemleri, hayatın birçok alanında kullanılmaktadır. Uzay araştırmalarından, askeri savunma ve gözleme görevlerine kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan uydu sistemleri, TV yayınlarının daha kaliteli izlenmesine de olanak sağlamaktadır. Kaliteli görüntünün yanı sıra dünyanın dört biryanındaki ülkelerin televizyon kanallarını izleme imkânı da sağlayan uydu sistemleri, firmamız tarafından oldukça uygun fiyat avantajlarıyla sunulmaktadır.
Bireysel ve merkezi sistem olmak üzere iki farklı şekilde kurulabilen sistemler sayesinde, herhangi bir ekstra ücret ödemeden binlerce TV yayını en net şekilde izlenebilmektedir. Uzman teknik servisler tarafından kusursuz bir şekilde kurulumu yapılan ve izlemeye hazır şekilde ayarlamaları gerçekleştirilen uydu sistemleri, bireysel olarak kullanıldığında,
Çanak antenler, Lnb, Uydu kablosu, Uydu alıcısı sistemlerinden oluşmaktadır.
Merkezi uydu sistemlerinde ise çanak antenler, Lnb, uydu kablosu, uydu santrali, sat priz gerekli olmaktadır. Çanak antenler uydulardan gelen verici dalgalarını alarak Lnb sistemine iletmekle görevlidir. Lnb ise, çanak antenden gelen dalgaları toplayarak uydu cihazı veya merkezi uydu sistemindeki santrale yönlendirmektedir. Özel olarak imal edilen uydu kabloları ise bu sinyallerin en yüksek kalitede taşınmasını sağlamaktadır.
Firmamız tarafından satışa sunulan uydu sistemleri servisler tarafından tüm ayarlamaları en hassas şekilde yapılarak müşteri kullanımına sunulmaktadır. Merkezi uydu sistemlerinde bireysel uydu sistemlerinden farklı şekilde yapılan kanal ayarlamalarında Diseqc ayarları da yapılmaktadır. Bu ayarlar uydu alıcısına sinyallerin ulaşmasını sağlayarak tüm kanalların hızlı bir şekilde ayarlanmasına olanak sağlamaktadır.

Uydu Cihazının Avantajları

Uydu cihazlarının en önemli özelliğinden biri, zor doğa şartlarına sahip yerlerde ve tv sinyallerinin zor alındığı bölgelerde üstün kaliteli görüntü sayesinde yayınların net olarak izlenmesine olanak sağlamasıdır. En önemli avantajlardan biri de farklı tv yayınlarının ücretsiz olarak izlenebilmesidir. Uydu cihazlarının kullanımıyla elde edilecek avantajlar, 
Yüksek kalitede resim ve ses, Uzun süreli ve masraf gerektirmeyen kullanım, TV yayınlarında sınırsız seçim olanağı, Düşük maliyet, Bağımsız kullanım imkânıdır.
Özellikler merkezi uydu sistemleri kullanımında her daireye düşen oldukça düşük fiyatlarla, yüksek kalitede yayın izleme imkânı sunulmaktadır. Firmamız tarafından Türkiye’nin tüm bölgelerindeki bayilerimiz aracılığıyla Toplu konutlar, tatil köyleri, iş merkezileri, oteller, hastaneler, uydu sistemleriyle donatılmaktadır. Merkezi olarak uydu yayınlarının izlenebilmesi için ihtiyaca uygun ebatlarda çanak antenlerin, sinyalleri en rahat alabileceği alanlara monte edilmesi gereklidir. İzlenmek istenilen yayın sayısına göre Receiver temin edildikten sonra, dağıtımın yapılacağı bir merkez oluşturulur. Böylece tüm dairelerin diledikleri uydu yayınını en kaliteli şekilde izlemesi mümkün hale gelir.
Bireysel uydu kurulumunda ise çatı, balkon teras gibi alanlara kurulan çanaklar, istenilen yayınlara uygun Lnb cihazları ve konut içerisinde TV ünitesinin yanına konulan bir uydu alıcısı yeterli olmaktadır. Firmamız tarafından satışa sunulan uydu sistemleri gerek kalite, gerekse ürün çeşitliliği bakımından müşterilerimizin tüm taleplerini en üst düzeyde karşılayacak niteliklere sahiptir.
Uydu alıcıları, güvenlik sistemleri, ses ve görüntü sistemleri konusunda hizmet veren firmamız, Türkiye geneline yayılmış geniş bir bayi ağına sahiptir. Elektronik sektöründe ilk sıralarda yer alan kaliteli ürünlerin toptan satışını yapan firmamıza iletişim hatlarımızdan ulaşarak ürün talebinde bulunabilirsiniz. Ürün çeşitleri, modelleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilmek için web sitemizi ziyaret edebilir, sosyal medya adreslerimiz üzerinden firmamız ile ilgili geniş bilgi alabilirsiniz. HD, Full HD, 4K Ultra HD uydu alıcılarını sipariş ederek uygun fiyat ve ücretsiz kargo avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.


₺225,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺218,90 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺378,89 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺1.029,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺1.199,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR

Redline Uydu Alıcısı