Seslendirme

Tüm Seslendirme modellerini uygun fiyatlara taksit imkanı ile elektronikcadde.com'da bulabilirsiniz. 

Seslendirme

Firmamız tarafından satışa sunulan ürünler uydu sistemleri, ses ve görüntü sistemleri ve güvenlik sistemleri ile sistemlerde kullanılan aksesuar ve aparatlardan oluşmaktadır. Her biri dünya markası firmaların üretimi olan ürünlerimiz, elektronik ürün piyasasındaki en uygun fiyat seçenekleriyle müşteri beğenisine sunulmaktadır.  Dünyaca ünlü Redline firmasının Marmara bölge temsilciliğini yürüten firmamız, daha birçok tanınmış firmanın ürünlerinin toptan satış ve tanıtımını yapmaktadır. 500’den fazla bayi ve çözüm ortağıyla birlikte tüm Türkiye’ye tedarik ettiğimiz ürünler, yüksek kalite standartlarında olup, en yüksek verimi sağlayacak niteliklere sahiptir. Yaşamın her alanında ihtiyaç duyduğumuz sistemlerden biri de seslendirme ve görüntüleme sistemleridir. Firmamız tarafından seslendirme sistemlerinde kullanılan amfi ve hoparlör çeşitleri farklı güç ve ebatlardadır. Tavan duvarlara gömülerek kullanılmaya uygun hoparlör çeşitleri dışında trafolu ve sütün şeklinde ürünlerimiz de mevcuttur.

Seslendirme Sistemleri

Seslendirme sistemi birden fazla hoparlörün aynı anda seslendirme için çalıştırılmasıdır. Hayatın birçok alanında kullanılan ses sistemleri iş yerleri, ofisler, fabrikalar, iş merkezleri, hastaneler, evler ve arabalar olmak üzere oldukça geniş bir alanda kullanılmaktadır.  Ses sistemlerini oluşturmak için gerekenler ise amfi ve seslerin iletimini sağlayan hoparlörlerin birbirine bağlanması gereklidir. Günümüzde profesyonel kurgulanmış ses sistemleriyle donatılmayan sinema veya gösteri merkezi neredeyse yok denecek kadar azdır. Ses sistemlerinden en yüksek verimi almak için kullanılan ekipmanın yüksek kalite özelliklerine sahip olması ve uzman kişilerce kurulum yapılması zorunludur.
Günümüzde bilgisayarlara bağlantı yapılarak kullanılabilir hale gelen ses sistemleri, evlerde de gerek müzik dinlemek amacıyla gerekse ev sineması sistemlerinde oldukça verimli olmaktadır. Ses sistemlerinin kurulumunun profesyonel kişiler tarafından yapılması elde edilecek verim açısından oldukça önemlidir. Ses sistemlerinde kullanım konusunda kolaylık sağlayan ve istenilen verimin elde edilmesini sağlayan 3+1 sistemi en yaygın olarak kullanılan ses sistemidir.

Amfi ve Hoparlör Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ses sistemlerini oluştururken, kullanılacak olan ekipmanın istenilen niteliklere sahip olup olmadığı önem taşımaktadır. Amfi satın alırken öncelikle göz önünde bulundurulması gereken husus, çıkış gücünün bağlamayı düşündüğünüz hoparlörlerle uyumlu olup olmadığıdır. Amfinin güçlü olması herhangi bir sorun yaratmazken hoparlörün daha düşük veya yüksek olması sorun oluşmasına sebep olabilir. Ayrıca amfinin kanal sayısı da seslendirmede kullanılacak bağlantı sayısına uygun olmalıdır. Örneğin bir seslendirme sisteminde 8 ayrı çıkış kullanmak gerekiyorsa, en az 8 kanallı bir amfi almak gereklidir. Hoparlör seçiminde de dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi hoparlörlerin amfi çıkış gücüne uygun olması, iki yollu hoparlör tercih edilecekse en az 16 cm çapında hoparlörler tercih edilmelidir. Hoparlör seçiminde dikkat edilmesi gereken bir aşka husus da, imalat sırasında bağlantı hatalarının göz önünde bulundurularak satın alma öncesi hoparlörü dinlemek olmalıdır. Araç içerisine ses sitemi kurulacaksa, kurmayı düşündüğünüz hoparlörlerin sistemi kaldırabilecek düzeyde olmasına özne göstermek gereklidir. Ayrıca ses sistemlerinde kullanılacak olan kabloların kalitesi de ses verimini önemli derecede etkilemektedir. Bu sebeple seçilecek olan kabloların kaliteli olmasına ve sistemin yapısına uygun niteliklerde bulunmasına dikkat etmek gerekir.
Firmamız uzun yılların tecrübe ve bilgi birikimiyle oluşturduğu tedarik zincirinde, her biri birbirinden kaliteli ürünlerin satış ve tanıtımını yapmaktadır. Firmamız tarafından satılan tüm ürünler garanti kapsamında olup en ileri teknolojiyle üretilmiş bulunmaktadır. Firmamızdan ürün tedarik etmek için 7/24 hizmete açık iletişim numaralarımızdan, web sitemizden veya farklı sosyal medya adreslerimizden bize ulaşabilir, ihtiyaç duyduğunuz ürün grupların hakkında geniş bilgi sahibi olabilirsiniz.

Redline Uydu Alıcısı