Redline Uydu Alıcısı

Redline Uydu Alıcısı ve receiver modellerini uygun fiyat ve taksit imkanları ile bulabilirsiniz.

Redline HD Uydu Alıcısı Receiver Çeşitleri

Uydu sistemlerinin en önemli özelliği, çok sayıda yerli ve yabancı kanalı kullanıcılara daha net ve yüksek ses kalitesinde izletebilmesidir. Gelişen elektronik teknolojisi müşteri ihtiyaçlarına göre yepyeni modeller üreterek piyasaya sunmaktadır. Firmamız da elektronikte en üst seviyede bulunan cihazların tanıtım ve toptan satışı konusunda hizmet vermektedir. Yurt geneline yayılmış yüzlerce bayi kanalıyla ürün satışı yapan firmamız, müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılar nitelikteki ürünlerle pazarda lider konumda bulunmaktadır.
Haftanın 7 günü 24 saat esasına göre talepleri karşılayan firmamız, elektronik sektöründe uygulanabilecek en uygun fiyat seçenekleri ve ücretsiz kargo yoluyla hizmet sunmaktadır. Uydu sistemleri, güvenlik sistemleri, ses ve görüntü sistemleri, her türlü TV sisteminde ihtiyaç duyulan aparat çeşitleri firmamızın geniş ürün yelpazesinde yer almaktadır. Uydu alıcıları konusunda birçok farklı modele sahip olan firmamız gerek bireysel uydu sistemleri, gerekse merkezi uydu sistemleri ile ilgili ürünlerle hizmet vermektedir.
Redline uydu alıcıları daha yüksek kalitede ses ve HD çözünürlüğünde TV yayınları sağlayan bir sistemdir.1080 p yüksek çözünürlükte görüntü sağlayan cihazla şifreli kanalları özgürce izleme imkânına sahip olabilirsiniz. Yerli ve yabancı olmak üzere binlerce kanalı evinizin konforunda izleme olanağı sağlayan Redline uydu alıcıları, müşteri kullanımına sunulmadan önce tüm uydu ayarları ve cihaz testleri yapılmış olarak gönderilmektedir.

Redline Uydu Alıcılarının Genel Özellikleri

Redline uydu alıcıları farklı modellere ve farklı özelliklere sahip olup,  ileri teknoloji ürünü cihazlar arasında yer almaktadır. Firmamız tarafında satışa sunulan tüm redline uydu alıcıları müşteri memnuniyeti garantilidir. 
Örnek Ürün Özellikleri 
Firmamızdan ürün alan kullanıcıların yorumlarında en beğenilen uydu sistemleri arasında bulunan redline TS 4000 HEVC Full HD Uydu alıcısı, birçok farklı özelliğe sahip bulunmaktadır.
2 yıl Youcam 1 yıl Redshare hediye, 3 ay Redİp TV hediye, İşletim sistemi: eCos, Flash bellek: Serial Flash 8MB, LED panel, Ram: Nanya DDRIII 1333- 256 MB
Redline uydu alıcısı özellikleri arasında yer almaktadır. Redline uydu alıcıları aynı zamanda internet bağlantısı ile çanaksız uydu olarak kullanılabilme özelliğine sahiptir. Firmamız tarafından sipariş edilen Redline uydu alıcısı ile birlikte 1 adet redline kumanda, 1 adet redline akıllı kumanda, 1 adet dâhili wi-fi, 1 adet HDMI kablo ve cihazınıza firmamız tarafından verilen garantiyi gösteren bir garanti belgesi gönderilmektedir. Müşteri adına faturalandırılarak ücretsiz kargo ile gönderilen Redline uydu alıcıları iade garantilidir.
Redline uydu alıcılarının bir başka özelliği ise, önceden programlama yapabilme imkânı sunmasıdır. Zamansızlık sebebiyle izleyemediğiniz diziler, spor programları belgesel programları evde olmadan da verebileceğiniz komutlarla kaydedebilir, dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Redline uydu alıcıları dilediğiniz kanalı sizin istediğiniz saatte kaydederek, dilediğiniz zaman izleme imkânı sunar. Redline alt yazılı veya dublajlı 3000 den fazla TV kanalını izleyebilmenize olanak sağlamaktadır. Fil izleme özelliği ile binlerce film arasından dilediğiniz filmi seçip ailenizle birlikte evinizin konforunda izleme şansı elde edebilirsiniz.
Spor Kanalları, Belgesel kanalları, Ulusal TV kanalları, Yerel kanallar, Yetişkin filmleri, Film ve dizi seçenekleri, Haber kanalları
Redline uydu alıcılarıyla yüksek çözünürlükte görüntü ve kaliteli ses garantisiyle izlenebilmektedir. Türkiye’nin tüm bölgelerine bayilerimiz vasıtasıyla satışa sunulan uydu sistemlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için web sitemizi ziyaret edebilir, ihtiyacınıza yönelik ürün siparişlerini kolayca verebilirsiniz. Bütçenize uygun ürünleri yüksek kalite garantisi ile satışa sunan firmamız, tüm ürün siparişlerinizi en kısa süre içerisinde ücretsiz kargo ile adreslerinize teslim ederek kullanma sunmaktadır.
1

Redline Uydu Alıcısı