Görüntü ve Ses Sistemleri

Tüm Görüntü ve Ses Sistemleri modellerini uygun fiyatlara taksit imkanı ile elektronikcadde.com'da bulabilirsiniz. 

Görüntü Sistemleri

Günümüzde sosyal yaşamın gerekliliklerinden bir haline gelen görüntü sistemleri, yaşamın her alanında karşımıza çıkmaktadır. Evlerde televizyon ekranı olarak kullandığımız görüntü sistemleri, hastanelerde, iş merkezlerinde, eğlence merkezlerinde, tüm kurum ve kuruluşlarda, kısaca yaşamın olduğu her alanda kullanılmaktadır. Her geçen gün ilerleyen teknoloji sayesinde farklı modellerde üretilen görüntü sistemleri, firmamız tarafından satışa sunulan ürünler arasında yer almaktadır.Firmamız tarafından oldukça uygun fiyatlar ve taksitli ödeme seçenekleriyle satışa sunulan görüntüleme sistemleri, değişik çap ve özelliklere sahip monitör ve TV ekranlarından oluşmaktadır. Profesyonel olarak birçok alanda kullanılan görüntüleme sistemleri monitör, büyük ekran TV’ler, dev ekranlar, projeksiyon makineleri, projeksiyon perdeleri gibi çeşitlerden oluşmaktadır. Satışa sunmuş olduğumuz ürünler arasında oldukça yoğun ilgi gören görüntü sistemleri, yüksek çözünürlükte görüntü ve mükemmel kalitede ses özelliğine sahiptir.Firmamız tarafından satışa sunulan görüntü sistemleri 50 inç, 43 inc, 32 inc, 24 inç ve 20 inç gibi farklı ölçülere sahip ürünlerden oluşmaktadır. Mükemmel resim kalitesine sahip olan cihazlar oldukça uygun fiyatlarla ücretsiz kargo avantajıyla satışa sunulmaktadır. Evlerinizde veya iş yerlerinizde mükemmel görselliğiyle fark yaratan görüntü sistemleri, dilerseniz çoklu dağıtım yapan aparatlarla birden çok ekrana bağlanarak bireysel kullanıma olanak sağlamaktadır. Görüntü sistemleri konusunda oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız, HDMI çoklayıcı vasıtasıyla görüntüyü birden fazla ekrana yansıtmanıza olanak sağlamaktadır.

HDMI Çoklayıcı Nedir?

Çıkışları2.4.8.16 olarak değişkenlik gösteren çoklayıcılar, görüntüyü birden çok ekrana aktarmaya olanak sağlayan aparatlardır. Genelde harici güç girişine ihtiyaç duyan HDMI çoklayıcılar, hastaneler, şirketler, kurum ve kuruluşlar, alışveriş merkezleri, TV istasyonları, vb. gibi alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Günümüzde evlerde farklı odalarda bireysel kullanım için de tercih edilen aparatlar, firmamız tarafından oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.Aynı görüntüyü farklı ekranlara iletme olanağı sağlayan çoklayıcılar, HDMI kablolarla birlikte kullanılmalıdır. Firmamız bu konuda da farklı modellerde oldukça uygun fiyatlı ürün seçeneği sunmaktadır. İhtiyaca uygun ölçülerde satışa sunulan kablolar, görüntü iletiminin yüksek kalitede gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Full HD LEDTV Özellikleri

En fazla rağbet gören ürünler arasında bulunan Full HD LED Tv’ler seyir zevkinin en üst düzeyde yaşanmasını sağlayacak teknik özelliklerle donatılmış bulunmaktadır. Satışa sunmuş olduğumuz 50 inc FULL HD TV, aşağıdaki özelliklere sahiptir.
Çözünürlük: 1920x 1080 LED, DVB resim oynatma özelliği,, Usb Port üzerinden film ve müzik özelliği,, 2x5 Yüksek seslendirme özelliği,, Ürünle birlikte 1 adet uzaktan kumanda,, 1 adet 12V harici adaptör girişi,, 8 Ms tepki süresi,, A sınıfı enerji,, 60 Hz görüntü tarama hızı,, Parlak çerçeveli ve siyah renkli kasa,, 1 adet PC ses girişi genel özellikler arasında bulunmaktadır.Dilerseniz geniş oturma ve bekleme alanlarına büyük boy görüntüleme sistemlerini kurabilir, dilerseniz daha küçük ekranlarla farklı odalar aynı görüntüyü iletmek suretiyle kullanabilirsiniz. Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanıma uygun olarak üretilmiş bulunan görüntüleme sistemleri, Firmamızın garanti kapsamı altında satışa sunulmaktadır.
Ürün taleplerinizle ilgili firma sitemize ziyarette bulunabilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda ürün seçimi yaparak sipariş verebilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saat esasına göre hizmete açık olan ürün sitemizde ses ve görüntüleme sistemleri, güvenlik sistemleri, uydu sistemleri ve tüm sistemlerde ihtiyaç duyulan yedek parça ve aparatlar bulunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz ürünler hakkında geniş bilgi almak için iletişim numaralarımız veya sosyal medya adreslerimizden irtibat sağlayarak, müşteri temsilcilerimizden almak istediğiniz ürünler hakkında tüm ayrıntıları talep edebilirsiniz.1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR

Redline Uydu Alıcısı