Blog Başlık

 • Mayıs 09, 2019

  Son model TV’ler ile artık uydu alıcıları artık TV’lere gömülü olarak yani direkt TV’nin kendi içinde gelmektedir. Bu durum harici uydu alıcısı gereksinimlerini ortadan kaldırmış ve bunun yanında daha derli toplu bir TV bağlantısı gerçekleştirilmesine olanak sağlamıştır. Günümüzde üretilen pek çok TV kendisinden uydu alıcılı bir şekilde gelmekte ve bu nedenle farklı bir TV alıcına gerek duyulmamaktadır.

  dahili uydu alıcılı tv ye harici uydu alıcı nasıl bağlanır
 • Mayıs 06, 2019

  Dahili uydu alıcıları TV’lerin içerisinde entegre edilmiş bir şekilde gelir. Yani TV’lerin kendisine ait uydu alıcılarıdır. Bu uydu alıcıları kişisel çanak antenlere bağlanabildiği gibi apartmanlarda bulunan ortak yayınlara da bağlanabilir.

  Dahili Uydu Alıcısı Nasıl Çalışır
 • Mayıs 02, 2019

  Teknoloji ilerledikçe karşımıza çıkan elektronik cihazlar da gün geçtikçe değişim gösteriyor. Özellikle uydu alıcılarında yaşanan değişim taksire şayan. Uzun zamandır pek çok TV’de kullanılan uydu alıcıları, artık yerini dahili uydu alıcılarına bırakmış durumda. Yani uydu alıcılarını artık TV’lere gömülü olarak geliyor ve bu şekilde TV haricinde ek bir cihaza ihtiyaç duyulmuyor.

  Dahili Uydu Alıcısı Fiyatları
 • Nisan 29, 2019

  Uydu alıcıları farklı özellikleri ve son zamanlara üretilen gelişmiş modelleri ile pek çok kişi tarafından ilgi görmeye başlamıştır. Özellikle Wifi özellikli modeller en çok kullanılan modeller arasında yer almaktadır. Wifi özellikli uydu alıcıları internete bağlanmak ve internet üzerinden TV kanalları izlemek mümkündür.

  Scart girişi olmayan TVye uydu nasıl bağlanır
 • Nisan 25, 2019

  Dahili uydu alıcılar TV’lere entegre olarak gelen uydu alıcılarıdır. Bu alıcılar sayesinde ek bir cihaz alınmasına gerek kalmaz ve çanak anten kablosu bu alıcıya bağlanarak TV yayını almak mümkündür. Evlerde görüntü kirliliğinin ortadan kalkmasında etkili olan dahili uydu alıcıları, aynı zamanda fonksiyonel özellikleriyle de avantaj sağlamaktadır.

  dahili uydu alıcılı tv kurulumu
 • Nisan 22, 2019

  Sektörde öncü firmalardan biri olarak siz müşterilerimize redline uydu alıcısı ve güncellemesi konusunda geniş çaplı hizmetler vermekteyiz. Redline markasına ait uygu alıcılarında sektör lideri olan firmamız, birçok alıcı modelinde sizlere yardımcı olmakta ve sizlere en güncel yayınları izleme imkanı sunmaktadır.

  Redline Uydu alıcısı Yazılım Güncelleme
 • Nisan 19, 2019

  Teknolojinin gelişmesi ve ilerlemesi her alanda kendisini gösterdiği gibi elektronik aletler üzerinde de oldukça etkili bir konuma gelmiş durumda. Yavaş yavaş receiver adı verilen cihazlar ortadan kalkıyor ve bu cihazlar daha minimal boyutlarda TV’lerin içerisinde gömülü hale getiriliyor. Özellikle son zamanlarda dahili uydu alıcılı birçok TV marka ve modeli görmek mümkün.

  Dahili uydu alıcısı bozulursa
 • Nisan 16, 2019

  Wi-Fi uydu alıcısı modelleri, kendi içerisinde farklı kategorilere ayrılır. Bunlardan birincisi kendisinden Wi-Fi adaptörü olan uydu alıcıları, ikincisi ise Wi-Fi anteni edinilerek internete bağlanabilen uydu alıcılarıdır. Peki, bu tür uydu alıcısı modelleri nasıl çalışır? daha yakından bakalım.

  Wifi uydu alıcısı nasıl çalışır
 • Nisan 13, 2019

  Çevrenize şöyle bir bakarsanız son zamanlarda üretilen TV’lerin çoğunda kendisine ait uydu alıcısı ile karşılaşırsınız. Yani dahili uydu alıcılı TV’ler giderek yaygınlık kazanıyor ve oldukça geniş bir kullanım alanına sahip. Üstelik TV almak isteyenler de öncelikle içinde uydu alıcısı olan modelleri tercih ediyor. 

  İçinde Uydu Alıcısı Olan TV Fiyatları
 • Nisan 10, 2019

   Son zamanlarda giderek artış gösteren ve aynı şekilde talep gören internetli uydu alıcılar, adından da anlaşılacağı gibi internet üzerinden TV izlenmesine ve aynı zamanda internette bilgisayarlarda olduğu gibi gezinmeye yardımcı olur.

  internetli uydu alıcısı ne işe yarar
 • Nisan 08, 2019

  Çanaksız uydu alıcılar adından da anlaşılacağı gibi çanak anten olmadan TV kanallarının izlenebildiği uydular arasında yer alır. Bu modeller ile çanak ya da antene ihtiyaç duyulmaz ve yayın direkt olarak internet üzerinden alınır. Pek çok avantajı da beraberinde getiren bu modeller, bazı TV’lere entegre olarak gelir ve direkt olarak TV içerisine gömülü olması nedeniyle TV izlemek için internete bağlanmaları yeterlidir.

  çanaksız uydu alıcısı nasıl çalışıyor?
 • Nisan 04, 2019

  Artık uydu alıcısı modelleri teknolojinin de atılım göstermesi ile bambaşka bir boyuta geçti. Özellikle son çıkan uydu alıcılarında bunları görmek ve tanık olmak mümkün. Günümüzde üretilen ve TV’lere bağlanan birçok uydu alıcısı model, Wifi özelliği ile geliyor ve bu şekilde TV üzerinden internete bağlanmak kolayca gerçekleşiyor.

  Uydu cihazından internete bağlanma
 • Nisan 01, 2019

  Kablosuz olarak adlandırılan uydu alıcısı modelleri kendiliğinden antene sahip uydu alıcıları arasında yer alır. Bu modellerde çanak ya da bir antene ihtiyaç duyulmaz ve TV kanalları direkt olarak internet üzerinden izlenir. Bağlantı yapılması gereken tek kısım uydu alıcısı ve TV arasındaki bağlantıdır.

  kablosuz uydu alıcısı yorumları
 • Mart 30, 2019

  Wifi uydu alıcılar giderek yaygınlaşıyor ve bunun yanında dahili uydu alıcılı TV’ler gün geçtikçe hayatımızın parçası olma yolunda ilerliyor. Teknolojiden payını alan TV’ler son zamanlarda kendinden uydu alıcılı bir şekilde üretiliyor ve bunun yanında pek çok dahili uydu alıcılı TV’ler gün yüzüne çıkmaya başlıyor.

  Wifi Uydu Alıcı Tavsiye
 • Mart 26, 2019

  Artık pek çok TV içerisinde kendi uydu alıcısı ile beraber geliyor. Bu durum kullanıcılar için avantajlı olduğu kadar çeşitli kolaylıkların da ön plana çıkmasını sağlıyor. Gelişen teknoloji eskiden kullanılan büyük boyutlu receiver cihazlarının yerini TV’lerin için entegre edilen dahili uydu alıcılarına bırakmış durumda.

  uydu alıcısı içinde olan tvler, uydu alıcılı tv, uydu alıcılı televizyonlar, dahili uydu alıcılı tv, dahili uydu alıcılı televizyon
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR

Redline Uydu Alıcısı