Uydu Santral Sistemleri

Uydu Santral Sistemleri modellerini uygun fiyat ve taksit imkanları ile bulabilirsiniz. 

Merkezi Uydu Santral Sistemleri

Merkez uydu sistemleri birçok alanda kullanılan ve uygun maliyetleriyle tercih edilen sistemlerdir. Toplu konutlar, iş merkezleri, kurumsal firmalar, oteller, hastaneler vb. gibi birçok yerde kullanılmaktadır. İhtiyaç duyulan bir sistem olmaktan çıkıp gereklilik haline dönüşen uydu sistemleri sayesinde kaliteli ses ve görüntü elde edilmektedir. Merkez uydu sistemlerinde binada yer alan tüm kullanıcılar TV yayınlarını ortak bir sistemle izleme imkânına sahip olmaktadır. Böylece binalarda meydana gelen görüntü bozuklukları ortadan kaldırılmaktadır.
Merkezi uydu sistemlerin en önemli avantajı,  sinyal kayıplarının önlenmesi ve uydu sistemi arızalarının çok nadiren oluşmasıdır. Birden fazla uyduyu tek bir çanaktan izleme şansı sunan uydu santral sistemleri, fiyat olarak da önemli bir avantaj sağlamaktadır. Tüm Türkiye’ye en son teknoloji ürünü uydu sistemleri satışı yapan firmamız, sektördeki en uygun fiyatlarla kaliteli ürün sunumu yapmaktadır.
Yayın kalitesinde tartışmasız üstünlüğe sahip olan uydu sistemleri gün geçtikçe farklı modellerle geliştirilerek insanların hizmetine sunulmaktadır. Firmamızın ürün çeşitleri arasında bulunan uydu alıcı ve receiver modelleri, internet bağlantısı ile çanak gereksinimi duyulmadan uydu kullanımına olanak sağlamaktadır. Ayrıca internet bağlantısı kullanılarak hotbird ve Astra uydularından yayın yapan kanalların şifrelerine ulaşmak da mümkün olmaktadır.
Yüksek çözünürlükte görüntü alınmasına olanak sağlayan uydu sistemleri HD, Full HD, 4K Ultra HD yayınlarla farklı dünyaları evinizin konforunda izleme imkânını sunmaktadır. İleri teknoloji ürünler gittikçe daha portatif bir hal alarak oldukça küçük boyutlarda imal edilmektedir. Firmamız tarafından satışa sunulmakta olan Redline uydu alıcıları, küçük boyutlarda olmasına rağmen oldukça yüksek kalitede yayın sağlayarak TV izleme zevkinizi artırmaktadır.
İp tv desteğini bilgisayar bağlantısı ile sağlayan uydu cihazlarımız, 3000 televizyon kanalından daha fazla kanala erişim sağlamanızı mümkün kılmaktadır. Dilerseniz alt yazılı dilerseniz dublajı yapılmış olarak izleyebileceğiniz kanallar arasında belgesel, spor, haber, dizi, film gibi birçok seçenek yer almaktadır.

Uydu Santral Sistemleri Nasıl Çalışır?

Merkezi uydu sistemleri bir çatı altında bulunan farklı kişilerin diledikleri TV yayınlarını özgürce ve ücretsiz olarak izleyebilmesine olanak sağlamaktadır. Tüm dünyada yayın yapan televizyonların programlarını HD kalitesinde izlemeyi mümkün kılan sistemler, 3D yayınlara uyumlu sistemler halinde kullanıcıya sunulmaktadır. Aynı daire içerisinde bile farklı yayınlar izlenmesine olanak sağlayan uydu sistemleri, her bireyin dilediği yayını özgürce izleyebilmesine imkân sağlamaktadır.
Merkezi udu sistemleri bireysel çanak kurulumu maliyetlerine oranla oldukça düşük fiyatlara sahiptir. Tek bir merkezden dağıtımın yapıldığı yayınlar en üst düzey kalitede ses ve görüntü içermektedir. Kamera sistemlerine de uygun şekilde kurulum yapılarak, kameralardan elde edilen görüntülerin televizyon üzerinden izlenmesine olanak sağlayan sistemler, uzun süreler sorunsuz işletilebildiği için, bakım onarım masrafları konusunda da önemli avantajlar sağlamaktadır.
Genellikle bina çatılarına veya teraslara kurulan çanak antenlerden gelen kablolar, tek bir noktada birleştirilerek santral sistemine bağlanmaktadır. Daire sayısına göre Multswich ile çoğaltılarak dairelere dağıtımı yapılan yayınlar, talep edilmesi halinde bir daireye birden faza hat çekilebilmesine de olanak sağlamaktadır. Her uydu alıcısına ayrı kablo hattı çekilmesiyle işletime hazır hale gelen uydu sistemleri, kullanıcılar tarafından özgürce kullanılabilir. 
Bir başka yöntem ise, uydu sinyallerinin bir merkezde toplanarak izlenmek istenilen kanal sayısı kadar alıcı receiverin santral biriminde bekletilmesiyle kurulmaktadır. Bu sistemde santralden kullanıcıların bulundukları yere kablolar çekilerek TV kanalları üzerine atamaları yapılmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanına bayiler vasıtasıyla ürün satışı yapan firmamızın web sitesinden veya sosyal medya adreslerimizden size uygun santral uydu cihazlarını inceleyebilir, uygun fiyat ev ücretsiz kargo avantajlarıyla sipariş verebilirsiniz.


ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Redline Uydu Alıcısı