Aksesuarlar

Tüm Aksesuar modellerini uygun fiyatlara taksit imkanı ile elektronikcadde.com'da bulabilirsiniz. 

Aksesuarlar

Firmamız tarafından tüm Türkiye’ye toptan satışı yapılan uydu sistemleri, ses ve görüntü sistemleri ve güvenlik sistemleri en ileri teknoloji içeren ürünlerden meydana gelmektedir. Tüm sistemlerde kullanılan ve sistemlerin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayan donanımlar ve aksesuarlar da, aynı kaliteye sahip ürünlerden oluşmakta ve en uygun fiyatlarla müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. 
Dünyaca tanınan Redline markasının Marmara bölge bayisi olan firmamız, birçok farklı ve tanınmış elektronik firmalarına ait ürünlerin de tanıtım ve satışını yapmaktadır. Türkiye çapında 500’e yakın bayi ve çözüm ortağıyla elektronik sektörünün liderleri arasında yer alan firmamız, elektronik cihazlar konusundaki tüm beklentileri fazlasıyla karşılayacak nitelikte ürünlerle hizmet vermektedir.

Uydu Sistemlerinde Kullanılan Malzeme ve Aksesuarlar

Firmamız tarafından satışa sunulan ürün grupları arasında bulunan uydu sistemleri, birbirini tamamlayan nitelikte farklı aksesuarlara ihtiyaç duymaktadır. Toptan satışını yaptığımız uydu aksesuar ürünleri arasında,
Full HD özelliğine sahip uydu alıcıları, LNB çeşitleri, Farklı ebatlara sahip monitör ve Televizyonlar, Uydu yayını dağıtım santralleri, Kablo çeşitleri,
Firmamızın bayisi olduğu Redline ürünleri başta olmak üzere farklı elektronik firmalarının ürünlerinin de yer aldığı uydu aksesuarları, uygun fiyat ve cazip ödeme koşullarıyla müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Görüntü ve Seslendirme Sistemlerinde Kullanılan Malzeme ve Aksesuarlar

Firmamız tarafından satışa sunulan seslendirme ve görüntüleme sistemleri de farklı aksesuarların birlikte kullanılmasıyla yüksek verim alınmasına olanak sağlamaktadır.
Redline marka 20-50 inç ebatları arasında şık ekranlar, 2, 4, 8 kanallı HDMI Full HD özelliğe sahip çoklayıcılar, 0,5 metre ile 20 metre arasında uzunluklarda HDMI kablolar, Tavan hoparlörleri ve sabit hoparlör çeşitleri USB’li SD kartlı amfiler. Oldukça uygun fiyatlar ve taksitli ödeme imkânlarıyla müşteri beğenisine sunulan seslendirme sistemi aksesuarlarıdır.

Güvenlik Sistemlerinde Kullanılan Malzeme ve Aksesuarlar

HD görüntü özelliğine sahip kameralar, 3 Amperden 50 Ampere kadar farklı güçlerde adaptörler, 4, 8, 16 kanallı HD kayıt cihazları, Güvenlik sistem kabloları,
Web sitemizde yer alan ve oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulan aksesuar çeşitleri arasında yer almaktadır. Ayrıca redline markası ile satışa sunduğumuz farklı uzunluklardaki yüksek veri akışı sağlayan anten kabloları ve televizyon askı aparatları zengin ürün yelpazemiz arasında yer alan aksesuar çeşitleri arasında yer almaktadır.Uzun yıllardır elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız, yaklaşık 500 bayi ve çözüm ortağıyla birlikte tüm Türkiye’ye kaliteli ürünler sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana kurumsallığa büyük önem veren firmamız, kaliteli ürün ve ürün çeşitliliği konusunda taviz vermez bir ilkeyle faaliyet göstermektedir. Sürekli olarak yapılan piyasa analizleri, ürün geliştirme çalışmalarıyla alt yapısını güçlendiren firmamız, sektörün en önde gelen lider firmaları arasında yerini almıştır.Müşteri memnuniyeti ilkesinden hiçbir zaman sapmadan tüm beklentileri en üst düzeyde karşılayan ürünlerle müşterilerine hizmet veren firmamız, tüm ürünleri uygun fiyat ve garanti kapsamında satışa sunmaktadır. Firmamız sosyal medya mecraları olan Facebook, İnstagram, Pinterest gibi ağlardan takip edilebildiği gibi, en önemli online satış sitelerinden biri olan n11 üzerinden de sipariş verilebilmektedir. Web sitemiz üzerinden verilecek olan siparişleri sipariş takip bölümünden takip edebilen müşterilerimiz, herhangi bir sebeple yardıma ihtiyaç duymaları halinde müşteri hizmetlerimize başvurarak sorunlarının giderilmesini sağlayabilmektedir. Alışveriş sonrası ödemeler için müşterilerimize sunulan seçeneklerden herhangi birini kullanarak ödeme yapmak mümkün olup ödeme sistemleri arasında Visa card, Master card, Amerikan ekspress, paypal, ödeme yöntemleri yer almaktadır. Firmamıza 7/24 hizmet veren iletişim numaralarından veya sosyal medya adreslerimizden ulaşabilir,  ürün ihtiyaçlarınızla ilgili gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz.
 
 
 
 
₺2.100,00 + KDV
₺2.200,00 + KDV
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
₺380,00 KDV Dahil
₺450,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
₺370,00 KDV Dahil
₺440,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR

Redline Uydu Alıcısı