Kablolar

Çanak Anten Kablo modellerini uygun fiyatlara taksit imkanı ile elektronikcadde.com'da bulabilirsiniz. 

Çanak Anten Kabloları

Firmamız uzun yıllardır elektronik cihazların Türkiye çapında satış ve pazarlaması ile ilgili hizmet vermektedir. Dünyaca tanınmış birçok elektronik firmasının ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunan firmamız, tüm ürünlerin yüksek kalite standartlarında sunulmasına büyük özen göstermektedir. Uydu sistemleri, ses sistemleri ve güvenlik sistemleri ile ilgili ürünlerden oluşan geniş bir kataloğa sahip olan firmamız, elektronik ürün satışı yapan firmalar arasında lider konumda olma özelliğine sahiptir. Redline firmasının Marmara bölge temsilciliğini yürüten firmamız, sektörde ihtiyaç duyulan tüm ürünlerin en yüksek kalitede standartlarında tedarikini sağlamaktadır. Tüm sistemlerin işler hale gelebilmesi ve verimli sonuçlar elde edilebilmesini sağlayan kablolar, gerek uydu sistemlerinde, gerekse güvenlik, ses ve görüntü sistemlerinde büyük öneme sahip donanımlardan biridir. Redline ve Sencrom markasına ait kabloların satış ve pazarlamasını yapan firmamız, kabloların kullanıldığı tüm sistemlerden en yüksek verimin alınmasını amaçlamaktadır.

Uydu sistemlerinde Çanak Anten Kablosunun Önemi

Tüm elektronik cihazlar ve sistemlerde olduğu gibi uydu bağlantılarında da kabloların yapısı büyük önem taşımaktadır. Uydu yayınlarının net ve yüksek çözünürlükte izlenebilmesi amacıyla kullanılan çanaklar, LNB çeşitleri, alıcılar ve kaydedicilerin kalitesi kadar, kabloların da sistemdeki önemi büyüktür. Bu ekipmanların bir araya getirilerek uyumlu çalışmasını sağlayan kablolar, receiver ile LNB arasındaki veri transferini yapan kılcal damarlar gibidir. Kurulan uydu sistemlerinden en yüksek verimi almak için kaliteli kablo seçimi yapmak ve içerisindeki iletkeni saf bakır olmayan ucuz kablolardan uzak durmak gereklidir. Kablo seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli husus, saf bakır iletken maddeden imal edilmiş olması ve nem, su gibi dış etkenlere karşı dayanıklılık gösterebilen bir kaplamaya sahip olmasıdır. Firmamız tarafından satışa sunulan kablolar, mevsimsel etkilere karşı oldukça dayanıklı olup, güneş ışınları sebebiyle kuruma çatlama ve dağılmaya karşı oldukça dayanıklı bir yapıda üretilmiş özel ürünlerdir.

Ses ve Görüntü Sisteminde Kullanılan Anten Kablolar

Firmamız tarafından satışa sunulan ve kablolar sınıfında yer alan bir başka ürün çeşidi de HDMI kablolardır. Yaklaşık 10 yıldan beri elektronik cihazlarda kullanılmaya başlayan HDMI kablolar, hemen her bilgisayar ve TV sisteminde güvenle kullanılan kablo çeşitleri arasında yer almaktadır. Yüksek çözünürlük sağlayan çoklu ortam arabirimi olarak işlev yapan HDMI kablolar, ses ve görüntü verilerini dijital ortama aktarma görevini üstlenmektedir. Standart, ethernetli standart, yüksek hız ve ethernetli yüksek hız kablolar olarak farklı yapılarda üretilen kablolar, firmamızın ürün yelpazesinde oldukça uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla yer alan ürünler arasında yer almaktadır. En önemli özelliği yüksek çözünürlükteki görüntüleri herhangi bir düşüş yaşanmadan iletmek olan HDMI kablolar, Blue-ray oynatıcılar, uydu alıcıları, oyun konsolları, görüntüleme ekranları ve dijital kaydedicilerde sıklıkla kullanılan özel ürünler arasında bulunmaktadır. Genellikle altın kaplama veya nikel alaşımlı olarak üretilen HDMI kablolar, sistemdeki veri ve enerjiyi en kaliteli şekilde iletme amacını taşımaktadır. Bu sebeple altın kaplama olarak imal edilen HDMI kablolar oldukça yüksek verimli elektrik bağlantısı sağlar ve paslanmadan uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Kablonun kaliteli olması halinde ne kadar uzun olduğu önem taşımaz, fakat sıradan bir kablo kullanıyorsanız kablo uzunluğunun dikkate alınması gereklidir. Çünkü sıradan bir kablonun sistemden uzaklaştıkça üstün kalite özelliklerine uygun veri aktarımı yapması mümkün olmamaktadır. Tüm ürün çeşitlerinde olduğu gibi kablolar konusunda da en kaliteli ürünlerin toptan satış ve pazarlamasını yapan firmamız, tüm sistemlere uygun şekilde üretilmiş kablo ürünlerini sektördeki en uygun fiyat garantisiyle müşteri beğenisine sunmaktadır.


ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR

Redline Uydu Alıcısı