• golden box 12 ay
  12 ay paket
 • LNB VE MULTISWİTCH
 • MATE PRO
  MATE PRO
 • ROBORED G2
  G2 ROBOT
 • ROBORED G1
  G1 ROBOT
 • RL-WR3400
  RL-WR3400 ROUTER
Fırsat ürünleri
İndirimli Ürünler
vitrinurunler
₺3.500,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükenmek üzere
₺5.600,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺218,90 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺549,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺310,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺1.100,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Uydu Alıcısı ve Güvenlik Kamerası

Uydu alıcısı sistemlerinin lider markası Redline, aynı zamanda görüntü sistemleri alanında da ön plana çıkan önemli markalardan biri. Pek çok farklı model seçeneği ile sektörde yer alan Redline uydu alıcısı ve Redline receiver modelleri, kullanıcılarına birçok alternatifi de aynı anda sunma açısından önem arz ediyor. Bunun yanında LED TV ve güvenlik kameraları konusunda da uzman olan Redline, sektörde birçok başarıya imza atmış öncü markalardan biri olma özelliğine sahip.Redline uydu alıcısı ve güvenlik kamerası sistemlerinden herhangi birine kolayca ulaşmanız mümkün. Aynı Gün Ücretsiz Kargo ile gönderim ve en uygun fiyatlı seçenekleri sayesinde istediğinize hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

 Redline Uydu Alıcısı

Yayın kalitesi ve farklı model seçenekleri ile pek çok avantaja sahip olan Redline uydu alıcısı ve receiver modelleri, internet bağlantısı desteği ile çanaksız uydu olarak kullanım imkanı sunmaktadır. Ayrıca bazı modellerinde çanak anten ile bağlantı kurularak dünya uydularında yer alan kanalları izlemek mümkündür. Bunun yanında internet bağlantısı sayesinde Hotbird ve Astra gibi uydularda yer alan kanalların şifreleri Redline uydu alıcıları ile gelen önemli özelliklerden biridir. HD, Full HD ve 4K Ultra HD yayın seçeneklerine içeren uydu alıcılar, ayrıca mini modelleri ile oldukça portatif bir yapıya sahiptir. Bunun yanında Android sistemlerle uyumlu olan modeller, Android Box TV ayrıcalığı ile televizyonların daha akıllı bir cihaz haline gelmesini sağlar.

İnternet bağlantısı ile IPTV desteği de sunulan modellerde 3000’den fazla kanal seçeneği mevcuttur. Dünya dillerinde on binlerce filmi altyazılı ya da dublajlı olarak izleme imkanı sağlar. Mini modellerin de yer aldığı Redline uydu alıcıları, Wi-Fi özelliği ile Xtream-Free IPTV-Pvr-Dlna-Multimedya desteği sunar ve dahili kameralı modelleri ile ortam izleme özelliğine sahiptir. Uydu alıcılarında yer alan yüksek çözünürlüklü kameralar ile istenen herhangi bir konumda uydu alıcısının bulunduğu ortamı uzaktan izlemek mümkündür. Ayrıca dahili kamera ile çekilen görüntüler cihazın kendi hafızasında kayıt altına alınır ve daha sonra herhangi bir bilgisayara ya da farklı bir cihaza aktarım yapılabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR

Redline Uydu Alıcısı